facebook pixel
Logo

Jan Sobek

Moje služby

Perfektní příprava nemovitosti k prodeji a správně nastavená prodejní strategie je u nás standardem. Na tom nejlepším marketingu pro každou nemovitost spolupracuje řada špičkových odborníků, kteří poskytnou vám i vaší nemovitosti ten nejlepší servis.

Home staging a foto staging

Home staging a foto staging

90% klientů si nedokáží představit prostor jinak než je nabízen. My samozřejmě neovlivníme dispozici ani lokalitu, ale dokážeme ovlivnit emoce, které u poptávajících vyvoláme už v první minutě prohlídky nemovitosti. A emoce prodávají (plus pár příkladů s přetahovátkem – původní stav a stav po stagingu).

Před Po handle
Profesionální fotograf

Profesionální fotograf

Fotky jsou jedním ze základních a nejdůležitějších kroků k úspěšnému prodeji nemovitosti. V Bidli spolupracujeme s nejlepšími fotografy v oboru.

Videoprohlídka

Videoprohlídka

Podtrhneme dokonalost a krásu Vaší mimořádné nemovitosti a oslovíme násobně větší počet zájemců.

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Zaútočíme na další smysly a dopřejeme potenciálním klientům další úroveň emocí z vaší nemovitosti.

Ostatní služby

Realitní marketing

Realitní marketing

Díky dlouholetým zkušenostem na poli marketingu dobře vím, co dokáže udělat vhodně zvolená reklama. V rámci realitního marketingu pro Vás vytvořím strategii, díky které se o prodeji nemovitosti dozví potenciální kupci. Čím více zájemců, tím větší je pravděpodobnost prodeje. Dobrá reklama se postará o to, abyste prodali rychle a za co nejvyšší možnou cenu.
Financování

Financování

Volba financování je důležitý strategický krok, zvlášť při nákupu nemovitosti. V rámci osobních konzultací Vám pomohu najít uspokojivé řešení – například vhodný hypoteční úvěr, který bude odpovídat Vašim preferencím, možnostem a finančním potřebám. Asistovat Vám budu i při samotné administraci, aby Vaši žádost mohla banka rychle schválit.
Navazující služby

Navazující služby

V rámci společnosti BIDLI mohu nabídnout i další služby, mezi které patří například výstavba dřevostaveb, investiční poradenství, pojištění, stěhování, změna dodavatele energií či prověřování pozemků. Rád Vám předám kontakt na specialisty z naší společnosti, kteří se s Vámi domluví na efektivním a finančně výhodném řešení.

Kontaktujte mě

Moje nejnovější nabídky

Zobrazit nemovitosti